O nas

Akademia Finansowa – co to takiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką finansów przedsiębiorstwa i finansów osobistych. Znajdziecie tu mnóstwo wiedzy z zakresu praktycznej analizy finansowej, prognozowania finansowego czy oceny efektywności projektów inwestycyjnych, a także tego jak skutecznie zarządzać swoimi finansami prywatnymi i analizować swoje decyzje inwestycyjne czy kredytowe.

Akademia Finansowa

Mamy praktykę połączoną z dużym doświadczeniem z zakresu doradztwa i consultingu finansowego, oraz szeroko rozumianej analizy finansowej. Na co dzień zajmujemy się sprawami finansów przedsiębiorstw i dlatego chcemy się tą wiedzą podzielić z Państwem. Ściśle praktyczne podejście do finansów przedsiębiorstwa i finansów gospodarstwa domowego to podstawa zrozumienia tej tematyki, która na pierwszy rzut oka wydaje się trudna, ale gdy jest przedstawiona w odpowiedni sposób, staje się dużo bardziej sensowna i zrozumiała.

W serwisie „Akademia Finansowa” uzyskacie Państwo wiedzę z następujących tematów:

  • analiza finansowa – zapraszamy do kontaktu w przypadku gdy mają Państwo zapotrzebowanie ma szkolenie z tego tematu,
  • rachunek przepływów pieniężnych – zapraszamy do kontaktu w przypadku gdy mają Państwo zapotrzebowanie ma szkolenie z tego tematu,

Poza tym polecamy nasze ebooki z zakresu finansów – EBOOKI

Oraz programy służące pomocy w obszarze finansów przedsiębiorstw – PROGRAMY

 

Akademia Finansowa

ul. Obłoków 49/4

71-493 Szczecin

szkolenia’małpa’akademia-finansowa.eu

tel. 600-240-824

akademia finansowa