Formularz zapisów na szkolenia

Prosimy wypełnić formularz celem zapisania się na nasze szkolenie. Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo informację o szczegółach płatności.

W przypadku gdy chcecie Państwo zgłosić więcej niż 1 osobę, pozostałe osoby prosimy wymienić w części „Uwagi”. W przypadku uczestnictwa większej ilości osób z jednej organizacji/przedsiębiorstwa, na każdą osobę obowiązuje dodatkowy rabat 5% od ceny wyjściowej.

W przypadku chęci zapisu większej liczby osób prosimy o ich wymienienie w części „Uwagi”.
Uwaga! W przypadku uczestnictwa większej ilości osób z jednej organizacji/przedsiębiorstwa, na każdą kolejną osobę obowiązuje dodatkowy rabat 5% od ceny wyjściowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych polegających na przedstawianiu oferty produktów i usług serwisu Akademia Finansowa.
Dane będą przetwarzane w zakresie opisanym powyżej na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie Informacja o przetwarzaniu danych